La livraison est Offerte

FAQ

Dostarczamy przesyłki na cały świat (USA, Kanada, Europa, Afryka Północna, Azja i Australia). Jednak stawki nie są takie same w zależności od kraju.

Koszty dostawy są bezpłatne.

Wysyłka odbywa się w ciągu 48 do 72 godzin. Dostawa jest zazwyczaj realizowana w ciągu 7 do 15 dni w Europie i 7 do 20 dni w pozostałych częściach świata.


Z przyczyn technicznych nie ma możliwości modyfikacji zamówienia po jego złożeniu.

Zachęcamy do anulowania zamówienia w ciągu godziny od jego złożenia oraz do złożenia nowego zamówienia, jeśli sobie tego życzysz. Po tym terminie anulowanie rezerwacji nie będzie możliwe.

Tak, masz 1 godzinę na anulowanie zamówienia po jego złożeniu. W tym czasie nie będziesz obciążany kosztami, więc nie martw się o zwrot pieniędzy!

Dostawa jest realizowana przez lokalny urząd pocztowy.

Przesyłka jest dostarczana w godzinach pracy biura (od 8 do 17). Jeśli Cię nie będzie, listonosz zostawi przesyłkę w skrzynce na listy lub jeśli nie będzie miał do niej dostępu, będziesz musiał pójść i odebrać ją w lokalnym urzędzie pocztowym.

Numer śledzenia przesyłki jest dołączony do wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłki. Możesz użyć go do śledzenia zamówienia z głównej strony witryny na:

ŚLEDZENIE ZAMÓWIENIA

Twoja paczka jest prawdopodobnie opóźniona przez francuskie służby celne. W takim przypadku masz czas 30 dni (od daty wysyłki) na jego odbiór. Po upływie 30 dni możesz poprosić o zwrot pieniędzy lub wykonamy gest handlowy, aby podziękować Ci za cierpliwość. 

Przesyłkę można zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, przedmiot musi być w oryginalnym opakowaniu, nieumyty, niemodyfikowany, nienaruszony. Sprawdzamy stan zwracanych towarów i zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu pieniędzy, jeśli te warunki nie są spełnione. Zwrot pieniędzy potrwa od 7 do 14 dni roboczych w zależności od sposobu płatności. PRZED dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt mailowy w celu omówienia warunków. 

Wszystkie produkty bieliźniane nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Z wyjątkiem błędów z naszej strony (rozmiar, kolor).

UWAGA

COVID-19: Wszystkie produkty tekstylne nie będą zwracane ani wymieniane w okresie pandemii, z wyjątkiem błędów z naszej strony (rozmiar, kolor).

Koszty zwrotów są na Państwa koszt. Zwrot pieniędzy jest możliwy, jeśli błąd jest nasz (wadliwy produkt, zły kolor / rozmiar itp.). 

Prosimy o kontakt mailowy w celu omówienia procesu zwrotu. 

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do sekcji "Zwroty i refundacje". 

W takim przypadku wymagamy dowodu w postaci zdjęcia lub filmu po otrzymaniu zamówienia w celu potwierdzenia wady.

Należy zgłosić tę wadę w dniu otrzymania zamówienia. Po tym okresie nie będzie możliwa wymiana ani zwrot pieniędzy.

Ze względów logistycznych nie akceptujemy wymian. Jeśli produkt nie jest dla Ciebie odpowiedni, będziesz musiał go zwrócić zgodnie z naszą polityką zwrotów. PRZED dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt mailowy w celu omówienia warunków. 

Nie, to jest niemożliwe. 

Większość naszych kodów ma czasy obowiązywania podane w momencie publikacji. 

Nasza strona jest w pełni bezpieczna i znajduje się na serwerze HTTPS, co gwarantuje ochronę Ciebie i Twoich danych osobowych.

Współpracujemy m.in. z VISA i Mastercard oraz Przelewy24, które są światowymi liderami.

Akceptujemy tylko płatności kartą kredytową i płatności Paypal.

Ceny podane w naszym sklepie zawierają podatek VAT, tzn. podatek VAT jest już wliczony w cenę zakupu.

LIVRAISON GRATUITE

PAIEMENT 100% SÉCURISÉ

RETOURS RAPIDES

SERVICE CLIENTÈLE 24/7